Už tuto sobotu 7.1.2023 zahajujeme činnost oddílu sokolského zálesáka!
Ještě se rozhodujete, zda je tento oddíl pro vaše děti to pravé ořechové? Pokud se zajímají o přírodu, sport a další činnosti, které by měl dnešní malý zálesák umět, neváhejte a přihlaste je.

Běží děti od 2 let až po veterány nad 70 let, muži i ženy, v délkách 30 až 7 000 metrů. Bližší informace na www.malakrivoklatska.cz.

Máme tu další říjnovou akci, tentokrát DIÁ DE LOS MUERTOS. Budeme se těšit na hojnou účast.

Premiérové ​​promítání se nám podařilo zorganizovat i bez vlastní techniky. Bude to opravdu mimořádná událost. Moc se těšíme na film a možnost se potkat. Děkujeme za podporu Nadace Via.

Divadelní spolek LUMÍR Velká Buková zve na původní hru JE LIBO FOTO, ANDÍLKU?17.9. od 19.00 hodin - Sokolna Křivoklát. Vstupenky v prodeji u vstupu do sokolovny. Už se moc těšíme.