Poděkování organizacím SZIF / MAS Rakovnicko

13.10.2023

První etapa rekonstrukce sokolovny je úspěšně dokončena, a je nyní vhodná chvíle poděkovat našim partnerům, bez nichž bychom nemohli tuto rekonstrukci realizovat. Konkrétně SZIF a MAS Rakovnicko. Můžeme již nyní potvrdit, že jsme našim partnerům neudělali ostudu, a rekonstrukce byla úspěšná. Pojďme si nyní připomenout cíle této rekonstrukce.

Cílem rekonstrukce Křivoklátské sokolovny bylo vytvořit moderní a funkční prostor, který spojí historickou hodnotu s moderními standardy a potřebami. Rekonstrukce, na niž poskytl finanční podporu SZIF prostřednictvím MAS Rakovnicko, zahrnula úplnou obnovu elektroinstalace na moderní a bezpečný standard. Kromě toho byla provedena příprava pro změnu topného systému na tepelná čerpadla, což povede k efektivnějšímu a ekologičtějšímu vytápění. Plánuje se také zvýšení komfortu uživatelů v rámci nových šaten, což podpoří organizaci různých aktivit, včetně kulturních akcí, filmových projekcí, plesů a trhů.