Aktuálně

Biograf Sokol Křivoklát letos symbolicky rozšíří počet festivalových sálů v rámci Noir Film Festivalu 2020 na Křivoklátě. Biograf, který je již mnoho let uzavřený, zahájil svou činnost v roce 1924. V roce 1934 se zde poprvé promítal zvukový film - Madla z cihelny. V rámci 8. NFF zde v pátek 21. 8. a v sobotu 22. 8. uvedeme kolem šesti...

Děkujeme všem účastníkům a partnerům, kteří se na 2. ročníku události Noc sokoloven na Křivoklátě podíleli! Noc sokoloven na Křivoklátě osobně podpořil návštěvou náš župní starosta Miroslav David a náčelník Luboš Vyhnánek. Župní náčelník s námi dokonce ve sokolovně i přespal.

Smyslem našeho běhu je podpora mládeže v běžeckém sportu akce s nadregionálním charakterem a zařazení většího počtu dětí. Toho využívá několik škol se sportovním zaměřením a atletických oddílů z Prahy, Kladna, Berouna, Rokycan, Plzně a Rakovnicka jako např. Lokomotiva Beroun, Lokomotiva Rakovník, Střela Žebrák, AC TEPO Kladno, AK Louny, ASK Slavia...

Zajímá vás, jaká zákoutí skýtají sokolovny ve vašem okolí a jaké možnosti pro vás a vaše děti nabízí vstup do Sokola? Přijďte nás navštívit během každoroční Noci sokoloven! Program je bohatý a vstupné žádné. A je možné v sokolovně i přespat! Letos tuto možnost budete mít 19. června 2020.

Taneční kurzy s Nikol jsou znovu otevřeny od této neděle v sokolovně!
Budeme se těšit 24/5, 31/5 & 14/6 od 17hod pro děti, 18hod lady latin a od 19hod párovky.

V rámci otevírání našich sportovišť za dodržování stanovených hygienických pravidel, TJ Sokol Křivoklát dal k dispozici svoji sokolovnu pro veřejné zasedání Zastupitelstva Městyse dne 11.5.2020 od 17.30 hod. Musíme si pomáhat!