Aktuálně

V neděli 3.12.2023 se můžete těšit na vystoupení místních školek, na prodej výrobků od místních šikovných obyvatel, kteří vyrábí: vánoční věci z korálků, vonné svíčky, mýdla, bylinky, drátkování, šperky z korálků, vánoční věnce, ozdoby, keramika, háčkované věci, svícny, proutěné koše, šité batohy, sponkovníky, čepice, nákrčníky, macrame, vánoční...

Přijďte si zavzpomínat na dávné i nedávné časy v obci Roztoky při promítání filmového dokumentu bratrů Bednáříkových.

První etapa rekonstrukce sokolovny je úspěšně dokončena, a je nyní vhodná chvíle poděkovat našim partnerům, bez nichž bychom nemohli tuto rekonstrukci realizovat. Konkrétně SZIF a MAS Rakovnicko. Můžeme již nyní potvrdit, že jsme našim partnerům neudělali ostudu, a rekonstrukce byla úspěšná. Pojďme si nyní připomenout cíle této rekonstrukce.

Děkujeme všem podporovatelům, sponzorům, fanouškům, běžcům a také organizátorům našeho běhu. Těšíme se na sobotu 21.10.

Dovolujeme si vás srdečně pozvat na společnou sportovní akci místních dobrovolných spolků Sokol Křivoklát, Děti Křivoklátska, z.s., SDH Křivoklát, W-Arlet a KsKřivoklát.

V 2023/2024 máme další větší cíl: Registrovat náš tenisový oddíl do Českého tenisového svazu (ČTS) a umožnit tak dětem a dospělým účastnit se soutěží družstev a jednotlivců organizovaných v rámci svazu.