Aktuálně

Prosíme, závodníci v kategoriích 3500 m a 7000 m odešlou sobotu 31. října 2020 až neděle 15. listopadu 2020 záznam své trasy (např. screen z obrazovky PC, mobilního telefonu, pokud zařízení vlastní) a svůj naměřený časa uběhnutou vzdálenost včetně jména, příjmení, roku narození, kategoriina adresu sokol.krivoklat@seznam.cz

T.J. Sokol Křivoklát a T.J. Sokol Rakovník zvou členy a širokou veřejnost na celodenní akci 27.9.2020. Tradiční týden akcí v sokolských jednotách, které veřejnosti ve všech částech republiky představují celou šíři sportovních, pohybových, kulturních i společenských aktivit Sokola. Každoročně v tomto týdnu sokolové uspořádají až 200 akcí a do...

Společnost života středověkého W-arlet a tělocvičná jednota Sokol Křivoklát budou v novém oddíle procvičovat jak šermířské souboje včetně turnaje, tak ukázku tradičních řemesel, divadlo a lukostřelbu. Trénink každou neděli od 13hodin u sokolovny Křivoklát. Začíname 13.9.2020.