Aktuálně

Letos TJ Sokol Křivoklát organizuje již 49. ročník Malé křivoklátské. Organizace běhu vždy vyžaduje značné prostředky a úsilí. Pro širší rozvoj lesního běhu a aktivit Sokol Křivoklát si Vás dovolujeme oslovit s návrhem stát se součástí této tradice. Za každou korunu z lokální komunity speciálně v tomto období jsme vděčni. Nabízíme víc možností...

Pro rodiče, maminky, tatínky nebo prostě jen dospělé 25 plus má Sokol Křivoklát od září nové lekce s Elis Dance School. Kontakt 724 787 833, elisds@seznam.cz.

Od 12. září Sokol Křivoklát nabízí lekce středověkého šermu společně s W-Arlet. Přijďte se každou neděli 13hod naučit pracovat s mečem, lukem nebo kopím pod dohledem zkušených šermířských matadorů. Pokud prší, bude se trénovat v tělocvičně.