Aktuálně

První etapa rekonstrukce sokolovny je úspěšně dokončena, a je nyní vhodná chvíle poděkovat našim partnerům, bez nichž bychom nemohli tuto rekonstrukci realizovat. Konkrétně SZIF a MAS Rakovnicko. Můžeme již nyní potvrdit, že jsme našim partnerům neudělali ostudu, a rekonstrukce byla úspěšná. Pojďme si nyní připomenout cíle této rekonstrukce.

Děkujeme všem podporovatelům, sponzorům, fanouškům, běžcům a také organizátorům našeho běhu. Těšíme se na sobotu 21.10.

Dovolujeme si vás srdečně pozvat na společnou sportovní akci místních dobrovolných spolků Sokol Křivoklát, Děti Křivoklátska, z.s., SDH Křivoklát, W-Arlet a KsKřivoklát.

V 2023/2024 máme další větší cíl: Registrovat náš tenisový oddíl do Českého tenisového svazu (ČTS) a umožnit tak dětem a dospělým účastnit se soutěží družstev a jednotlivců organizovaných v rámci svazu.

A je to tady. Letní kino! Promítat budeme v hotelu Sýkora a máte se na co těšit. A my se těšíme na vás!!!

Během celého sobotního odpoledne 17.6. pořádáme turnaj v plážovém volejbalu pro všechny věkové i výkonnostní skupiny. Přijď se pobavit a změřit síly s ostatními. Turnaj je spojen se slavnostním otevřením nového hřiště za hotelem Sýkora. Děkujeme hotelu Sýkora a dalším partnerům turnaje. Registrace s názvem týmu prosím na email krivoklat@sokol.eu....