Aktuálně

Premiérové ​​promítání se nám podařilo zorganizovat i bez vlastní techniky. Bude to opravdu mimořádná událost. Moc se těšíme na film a možnost se potkat. Děkujeme za podporu Nadace Via.

Divadelní spolek LUMÍR Velká Buková zve na původní hru JE LIBO FOTO, ANDÍLKU?17.9. od 19.00 hodin - Sokolna Křivoklát. Vstupenky v prodeji u vstupu do sokolovny. Už se moc těšíme.

Jak jsme v dubnu slíbili, tak plníme. Další víkend s jógou a skvělou instruktorkou Jóga Amrita, Jolanou Kamarýtovou, je tady. A opět je nač se těšit! Protože vaše záda si to zaslouží.

Zveme Vás na pravidelné středeční lekce Jógy pro Radost a Vitalitu v Sokole Křivoklát. Úvodní lekce 7.9. 2022 od 19hod za cenu zvýhodněného předplatného 170Kč. Během 1,5hod se krásně protáhnete, procvičíte i zrelaxujete za zvuku tibetských mis. Zvýhodněné předplatné 15lekcí 170kč/lekce, jednotlivé lekce 190Kč. Bližší info na úvodní lekci nebo...

Pořádáme další křivoklátske trhy. Věříme, že se z trhů stane tradice a budeme se potkávat, sdílet a nakupovat od místnich prodejců. Tentokrát je součastí trhů uvnitř sokolovny knižní veletrh malých nakladatelů, zaměřený na tvorbu dětí. Těšíme se na Vás!