Aktuálně

Promítámé Arvéda již v sobotu 15.4. v 19 30. Film Arvéd vypráví o tom, kam až jsme schopni zajít, abychom dosáhli svého cíle. Přijďte v sobotu do křivoklátského kina!

Jdeme s dobou. Do Sokola se už lze hlásit elektronicky. Registrační systém slouží pro registraci členů Sokola Křivoklát do oddílů a dalších aktivit. Za účelem generování a následného odeslání přihlášky do ČOS vyplňte prosím všechny údaje označené červenou hvězdičkou a zaškrtněte souhlas se Stanovami České obce sokolské a s Informačním memorandem o...

Telocvičná jednota Sokol Křivoklát pořádá v místní sokolovně závody ve šplhu 1.4.2023. Registrace od 8hod. Těšíme se na vaší účast na závodech nebo se na nás jen přijďte podívat.

Letošní Valná hromada se uskuteční čtvrtek 23.3.23. Budeme rádi za Vaši účast a návrhy na zlepšení fungování jednoty.

Ozvěny loňského NFF pokračují i v lednu 2023! V Biografu Sokol Křivoklát bude v sobotu 14. 1. k vidění Fincherův KLUB RVÁČŮ! Moc se těšíme na Vaší návštěvu.