Zahájení rekonstrukce k 1.5.2023

24.04.2023

Je to tady. Velké změny nás čekají v letošním roce!Jak jsme již avizovali, čeká nás I. etapa rozsáhlejší obnovy sokolovny, ke které jsme se zavázali. K významnému jubileu 100 let od dokončení stavby, které připadne na 24. srpen 2024, chceme objekt revitalizovat a modernizovat tak, aby byl pro členy Sokola a návštěvníky příjemným místem pro komunitní a občanský život. Během přibližně 5-6 měsíců dojde k výměně elektroinstalace, oken, rekonstrukci suterénu s úpravou kabin - WC a šaten. Sokolovnu uzavíráme 1.5.2023 a znovu otevřeme na přelomu září/říjen 2023. Všem, kteří přispěli, poskytli nebo pomohli získat dotace, ze srdce děkujeme, bez získaných finančních prostředků by nebyla obnova možná. Držte nám palce, ať se vše, co jsme si předsevzali, povede. Průběh rekonstrukce můžete v seriálu sledovat na našich FB a IG profilech.