Pro Ukrajinu

02.03.2022

Od 27.2. k nám do městysu přibyly dvě rodiny z Ukrajiny prchající z vlasti před válkou. Očekáváme však ještě několik dalších desítek lidí z postižených oblastí. Jejich osud nám není lhostejný a proto jsme se rozhodli maximálně pomoci s náklady na bydlení. Vyzýváme tímto všechny, kteří se chtějí připojit k naší iniciativě a finančně přispět. Jakoukoliv finanční částku prosím posílejte na účet Sokol Křivoklát 542438349/0800, do zprávy pro příjemce uveďte text: "Pro Ukrajinu". Nebo nám stran příspěvku napište zprávu na Sokol Křivoklát nebo e-mail: sokol.krivolat@seznam.cz a my se s vámi rádi spojíme.Sokolská organizace žije a pomáhá již 160 let! Pomůžeme místně, pokud nám to však vaše příspěvky umožní, pomůžeme i dalším sokolským organizacím v Čechách, na Moravě a Slovensku.