Aktuálně

Jak jsme v dubnu slíbili, tak plníme. Další víkend s jógou a skvělou instruktorkou Jóga Amrita, Jolanou Kamarýtovou, je tady. A opět je nač se těšit! Protože vaše záda si to zaslouží.

Zveme Vás na pravidelné středeční lekce Jógy pro Radost a Vitalitu v Sokole Křivoklát. Úvodní lekce 7.9. 2022 od 19hod za cenu zvýhodněného předplatného 170Kč. Během 1,5hod se krásně protáhnete, procvičíte i zrelaxujete za zvuku tibetských mis. Zvýhodněné předplatné 15lekcí 170kč/lekce, jednotlivé lekce 190Kč. Bližší info na úvodní lekci nebo...

Pořádáme další křivoklátske trhy. Věříme, že se z trhů stane tradice a budeme se potkávat, sdílet a nakupovat od místnich prodejců. Tentokrát je součastí trhů uvnitř sokolovny knižní veletrh malých nakladatelů, zaměřený na tvorbu dětí. Těšíme se na Vás!

Přijďte v sobotu 18. 6. 2022 od 17.30 hodin do sokolovny v Křivoklátě a poslechněte si koncert bývalých žáků hudební školy paní Dagmar Pavlíčkové. Následně lze zavzpomínat u promítání dokumentárního filmu z pera bratří Bednaříků, tentokráte o regionálních akcích.

Spouštíme další kolektivní sport pro dospělé! Ode dneška za týden, přesně 16. května v 18 hodin, rozehrajeme první míč na tradičním šestkovém volejbalu. Pokud volejbal hrajete, v minulosti jste hráli a nebo si to chcete prostě jen vyzkoušet, přidejte se k nám. Hrajeme každé pondělí! Těšíme se na viděnou ve sportovním areálu U KOLEČKA!